Neobis — os. Lotnictwa Polskiego — Poznań

Deweloper: Neobis · Wola. Stan na 4 lis 2026.

61lokali w sprzedaży (z 61)
12 900 złmediana ceny za m²
-2,3%względem mediany: Poznań (13 200 zł/m²)
319 590 złnajtańszy lokal
0lokali z obniżką od początku obserwacji
wkrótcetempo sprzedaży — obserwujemy od 1 lis 2026

← Wszystkie inwestycje: Poznań

Powiadom mnie o obniżkach

Wyślemy e-mail, gdy deweloper obniży cenę któregokolwiek lokalu w inwestycji Neobis — os. Lotnictwa Polskiego.

Rata kredytu:
LokalRodzajPow.Cena za m²CenaRata / mies.Za m² vs miastoOd pierwszej cenyHistoria
10051,90 m²13 485 zł699 850 zł3 357 zł+2,2%—
10154,27 m²13 800 zł748 900 zł3 592 zł+4,5%—
1247,41 m²11 300 zł535 733 zł2 570 zł-14,4%—
1427,04 m²13 999 zł378 530 zł1 816 zł+6,1%—
1523,89 m²13 400 zł320 126 zł1 535 zł+1,5%—
1843,09 m²11 348 zł489 000 zł2 345 zł-14,0%—
1933,13 m²13 580 zł449 900 zł2 158 zł+2,9%—
247,35 m²10 900 zł516 115 zł2 475 zł-17,4%—
2145,71 m²11 300 zł516 523 zł2 477 zł-14,4%—
2247,28 m²11 600 zł548 448 zł2 631 zł-12,1%—
2427,08 m²13 981 zł378 600 zł1 816 zł+5,9%—
2523,85 m²13 400 zł319 590 zł1 533 zł+1,5%—
2843,27 m²11 532 zł499 000 zł2 393 zł-12,6%—
2933,05 m²13 915 zł459 900 zł2 206 zł+5,4%—
337,22 m²12 500 zł465 250 zł2 232 zł-5,3%—
3145,64 m²11 600 zł529 424 zł2 539 zł-12,1%—
3247,49 m²11 560 zł549 000 zł2 633 zł-12,4%—
3337,09 m²12 900 zł478 461 zł2 295 zł-2,3%—
3843,24 m²11 550 zł499 422 zł2 395 zł-12,5%—
3933,33 m²13 798 zł459 900 zł2 206 zł+4,5%—
427,10 m²13 649 zł369 900 zł1 774 zł+3,4%—
4028,57 m²13 962 zł398 900 zł1 913 zł+5,8%—
4145,53 m²11 600 zł528 148 zł2 533 zł-12,1%—
4337,26 m²13 414 zł499 800 zł2 397 zł+1,6%—
4427,37 m²13 880 zł379 900 zł1 822 zł+5,2%—
4523,97 m²14 597 zł349 900 zł1 678 zł+10,6%—
4627,25 m²13 941 zł379 900 zł1 822 zł+5,6%—
4843,06 m²12 008 zł517 080 zł2 480 zł-9,0%—
5028,66 m²13 897 zł398 300 zł1 910 zł+5,3%—
5145,68 m²11 600 zł529 888 zł2 542 zł-12,1%—
5247,62 m²11 529 zł549 000 zł2 633 zł-12,7%—
5337,25 m²13 417 zł499 800 zł2 397 zł+1,6%—
5427,50 m²14 540 zł399 850 zł1 918 zł+10,2%—
5843,20 m²11 555 zł499 176 zł2 394 zł-12,5%—
5933,48 m²13 737 zł459 900 zł2 206 zł+4,1%—
6145,67 m²11 600 zł529 772 zł2 541 zł-12,1%—
6247,53 m²11 551 zł549 000 zł2 633 zł-12,5%—
6523,95 m²13 945 zł333 990 zł1 602 zł+5,6%—
6627,20 m²13 967 zł379 900 zł1 822 zł+5,8%—
6842,63 m²11 600 zł494 508 zł2 372 zł-12,1%—
6933,52 m²13 720 zł459 900 zł2 206 zł+3,9%—
7145,49 m²11 600 zł527 684 zł2 531 zł-12,1%—
7247,52 m²11 350 zł539 352 zł2 587 zł-14,0%—
7337,14 m²13 457 zł499 800 zł2 397 zł+1,9%—
7523,95 m²13 945 zł333 990 zł1 602 zł+5,6%—
7627,18 m²13 977 zł379 900 zł1 822 zł+5,9%—
7842,86 m²11 400 zł488 604 zł2 344 zł-13,6%—
7933,44 m²13 400 zł448 096 zł2 149 zł+1,5%—
843,19 m²11 000 zł475 090 zł2 279 zł-16,7%—
8145,64 m²11 350 zł518 014 zł2 485 zł-14,0%—
8339,30 m²12 700 zł499 110 zł2 394 zł-3,8%—
8451,25 m²12 000 zł615 000 zł2 950 zł-9,1%—
8639,37 m²12 600 zł496 062 zł2 379 zł-4,5%—
8751,44 m²12 634 zł649 900 zł3 117 zł-4,3%—
8939,39 m²13 960 zł549 900 zł2 638 zł+5,8%—
9051,56 m²12 600 zł649 650 zł3 116 zł-4,5%—
9239,41 m²13 953 zł549 900 zł2 638 zł+5,7%—
9351,37 m²12 651 zł649 900 zł3 117 zł-4,2%—
9539,51 m²13 918 zł549 900 zł2 638 zł+5,4%—
9651,55 m²12 599 zł649 500 zł3 115 zł-4,5%—
9839,52 m²13 914 zł549 900 zł2 638 zł+5,4%—

☆ — dodaj lokal do ulubionych (zapisywane w tej przeglądarce). Rata: kredyt równych rat, domyślnie 6.0% (średnie oprocentowanie nowych kredytów mieszkaniowych wg NBP ok. 6%), bez prowizji i ubezpieczeń — tylko orientacyjnie.

Ostatnie transakcje w pobliżu

Mieszkania sprzedane w promieniu 100 m od inwestycji — ceny z aktów notarialnych, nie z ofert.

Data aktuAdresRynekPokojePowierzchniaCenaZa m²
25 cze 2026—wtórny348,90 m²550 000 zł11 247 zł
28 paź 2025—wtórny349,30 m²600 000 zł12 170 zł
22 maj 2025——349,30 m²405 000 zł8 215 zł
30 gru 2024——472,29 m²476 000 zł6 585 zł
15 lis 2024——349,11 m²265 000 zł5 396 zł
7 lis 2024——464,12 m²379 000 zł5 911 zł
13 wrz 2024——349,10 m²525 000 zł10 692 zł

7 transakcji od 2024 r.. Punkt inwestycji wyznaczamy po ulicy, więc mogą to być też sąsiednie budynki i inni deweloperzy. Akt podpisuje się zwykle przy odbiorze mieszkania — często wiele miesięcy po rezerwacji, po ówczesnej cenie. Najnowsze akty trafiają do rejestru z opóźnieniem.

Źródło: Rejestr Cen Nieruchomości, GUGiK, geoportal.gov.pl; sprzedaż mieszkań na wolnym rynku (całe lokale, cena z aktu notarialnego). Ceny transakcyjne — Poznań

Źródło: dane dewelopera w dane.gov.pl (zbiór 25012), ostatni plik z 25 paź 2026. Cena na stronie dewelopera może się różnić, np. w czasie promocji, której nie ujęto w pliku. „Za m² vs miasto” porównuje cenę za m² z medianą ofert w miejscowości. Widzisz błąd? Zgłoś go.